O firmie


Działamy na rynku od 1996 roku w zakresie profesjonalnego nagłaśniania imprez. Obsługujemy zarówno duże festiwale muzyczne, jak i małe, kameralne koncerty, konferencje, eventy i szereg imprez o różnej skali i odmiennym charakterze. Współpracowaliśmy z niemal wszystkimi czołowymi artystami z Polski i wieloma z zagranicy. Dostarczamy sprzęt nagłośnieniowy najwyższej klasy i zawsze profesjonalną obsługę. Cały czas rozwijamy się, poszerzając wiedzę fachową oraz utrzymując bazę sprzętową na najwyższym, światowym poziomie, by lepiej spełniać Twoje potrzeby.

Dziś oferujemy obsługę techniczną imprez w pełnym zakresie. Jesteśmy w stanie zapewnić całą infrastrukturę techniczną, scenę, nagłośnienie, oświetlenie oraz multimedia zarówno dużego koncertu plenerowego, jak i luksusowego eventu firmowego. Stawiamy na jak najlepsze zrozumienie Twoich potrzeb, sugerujemy optymalne rozwiązania podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie, by następnie rzetelnie wykonać samą usługę w tej ważnej dla Ciebie chwili.
arrow
arrow

Decydując się na współpracę z naszą firmą, wybierasz solidnego partnera, który będzie w stanie zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Posiadamy dwa oddziały: w Krakowie i Warszawie, co ułatwia logistykę i pozwala objąć zasięgiem naszych działań cały kraj. Zapraszamy do współpracy!

NAGŁOŚNIENIE

Obsługujemy każdego rodzaju imprezy okolicznościowe, począwszy od spotkań artystycznych i sportowych poprzez koncerty, festiwale czy konferencje, pokazy mody, aż po dyskoteki i występy taneczne. Posiadamy sprzęt znanych i renomowanych producentów i jedną z najlepszych ekip realizatorów i techników w tym kraju, co jest gwarancją najwyższej jakości dźwięku. Nagłośnienie imprez to nasza pasja. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić nagłośnienie na najwyższym poziomie, które gwarantuje dobrą zabawę oraz tworzy niezapomnianą atmosferę na imprezie. W dotychczasowej działalności przygotowywaliśmy nagłośnienie m.in. na spotkaniach z Janem Pawłem II, uroczystości z udziałem Patriarchy Wszechrusi Bartłomiejem II, podczas festiwali Coke Music Festival 2008, Unsound Festiwal 2008-2015 oraz Off Festiwal 2009, a także na koncertach wielu polskich i światowych gwiazd. Pracujemy na doskonałej aparaturze uznanych producentów światowych: EAW, Digidesign, Lab.Gruppen, Yamaha, Zeck Audio, Soundcraft, Mackie, Allen&Heath, EV, dbx, Lexicon, Shure, Sennheiser i inne. Firma jest członkeim ELAN - grupy firm posiadających systemy liniowe EAW.

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie zaspokajać potrzeby naszych klientów, realizując projekty wychodzące naprzeciw ich oczekiwaniom!

yafart sound

NAGŁOŚNIENIE

Od dwudziestu lat zajmujemy się nagłośnieniem wszelkiego typu wydarzeń od dużych plenerowych festiwali, po małe kameralne koncerty, eventy firmowe, konferencje etc. Posiadamy sprzęt znanych i renomowanych producentów i jedną z najlepszych ekip realizatorów i techników.

OŚWIETLENIE

To oświetlenie tworzy atmosferę danego miejsca i wydarzenia, wprowadzając uczestników w odpowiedni nastrój. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na tworzenie zapierających dech w piersiach efektów wizualnych, opartych na najnowocześniejszych urządzeniach i ich profesjonalnej obsłudze.

REJESTRACJA

Zarejestrujemy dla Ciebie zarówno audio jaki i wideo każdego wydarzenia przy zastosowaniu dowolnej ilości kamer i śladów audio. Możesz otrzymać wielośladową sesję do dalszej produkcji lub gotowy, zmiksowany, zmasterowany materiał na płycie CD, czy też zmontowany obraz po authoringu DVD.

SCENY I ZADASZENIA

Antypoślizgowe, atestowane podesty sceniczne lub oparte na systemie Layher. Zadaszenia z konstrukcji kratownicowych lub rusztowań Layher. Różnorodność modułów pozwala na nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Wszystko zamontowane ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i estetykę.

MULTIMEDIA

Transmisja obrazu z wielu źródeł na wiele ekranów niezależnie, ekrany diodowe o różnych kształtach, wyginane, dzielone, wycinane projekcje z użyciem projektorów i telewizorów, mapping 3D. Najnowszej generacji sprzęt i najlepsza kadra kamerzystów, montażystów i realizatorów wizji.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA

Agregaty prądotwórcze. Nagrzewnice. Rozdzielnice elektryczne i inne elementy zasilania. Namioty. Toalety przenośne. Trybuny. Barierki ochronne. Przejazdy nakablowe. Scenografia sceniczna. Wytwornice dymu i baniek. Pirotechnika sceniczna. Projektory ognia. Wyrzutnie konfetti.

DO NASZYCH KLIENTÓW NALEŻĄ

I wiele innych firm, teatrów, galerii handlowych, fundacji, etc...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPYTAJ O WYCENĘ

ODDZIAŁ W KRAKOWIE

ul. Dożynkowa 37a/2
31-234 Kraków
woj. małopolskie
tel. 601 405 745
yafart@yafart.pl

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

ul. Szlachecka 2/9
05-077 Warszawa
woj. mazowieckie
tel. 693 727 875
darek@yafart.pl